חפשו את בית חלומותיכם

קצת על המשרד

מחפשים משרד לתיווך והשקעות שידאג לאינטרסים שלכם וייקח אתכם יד ביד לאורך כל התהליך?

הגעתם למקום הנכון!

“אור נכסים” הוא משרד לתיווך והשקעות בתחום הנדל”ן הפרטי והמסחרי באזור השפלה. המשרד הוקם בשנת 2002 על ידי חיים אור, יועץ נדל”ן בעל 20 שנות ניסיון בתחום, ומונה צוות של מומחים ויועצים איכותיים שיעניקו לכם את המעטפת השלמה לה אתם זקוקים בדרך למכירה או לקניית נכס. החל מיועצי משכנתאות ועד לעורך דין מומחה בתחום, שיסייע לכם בפן המשפטי ויאפשר לכם לסגור עסקאות בראש שקט.

משרדנו שם לו למטרה להעניק את הערך המוסף הגבוה ביותר למוכרים, רוכשים ומשקיעים בתחום הנדל”ן.

משרדנו שם לו למטרה להעניק את הערך המוסף הגבוה ביותר למוכרים, רוכשים ומשקיעים בתחום הנדל”ן. הצוות שלנו מאמין ופועל בגישה שלפיה טובת הלקוח היא מעל הכל. בזכות השקיפות המלאה, היחס האישי והחם, האדיבות והשירותיות, “אור נכסים” הוא משרד התיווך הראשון בארץ שקיבל את תו אמון הציבור.

אילו שירותים מעניק המשרד?

במשרד התיווך וההשקעות “אור נכסים” אנו מעניקים סיוע וליווי במכירה, השכרה וקניית דירות בפרויקטים חדשים, בתי יוקרה ודירות יד שנייה לצרכים פרטיים או להשקעה. בנוסף, יש לנו מחלקה מסחרית להשכרה ומכירה של משרדים, חנויות ועסקים פעילים, ופעילותנו היא בעיקר בערים באר יעקב, ראשון לציון, נס-ציונה, בת ים וחולון.
אנחנו נדאג לפרסם ולשווק את הנכס שלכם, לנהל עבורכם משא ומתן, ללוות אתכם לאורך כל התהליך ולהעניק פתרונות יצירתיים לכל אתגר שיצוץ בדרך. בנוסף, נעניק לכם סיוע בהערכת הנכס ונעשה את כל הפעולות הנדרשות כדי שגם אתם, כמו לקוחות רבים אחרים להם סייענו לאורך השנים, תוכלו לשדרג את חייכם בזמן הקצר והמהיר ביותר.

מחפשים נכס למגורים או להשקעה?
זה הזמן להשאיר פרטים בטופס, ונחזור אליכם בהקדם לייעוץ מקצועי.

חיים אור

חיים אור

דורין שי 

יניב וינטראוב

יניב וינטראוב

נורית שטרוזמן

ציפי וגנר

ציפי וגנר

משה אלקיים

אדם צור

קרן לופו

שי צור