חפשו את בית חלומותיכם

לוד

לוד אחת מהערים המובילות במכירת דירות

העיר לוד היא אחת מחמש הערים המובילות בישראל במכירת דירות חדשות בחודשים מאי-יולי 22

לצד תל אביב, ירושלים, נתניה ואשקלון, כך עולה מנתוני הלמ״ס שפורסמו היום בתקשורת הכלכלית, ובחישוב לפי גודל העיר ביחס למספר התושבים, הרי שלוד במקום הראשון.
בעוד שכמות הדירות החדשות בישראל שנרכשות נמצאות בירידה תלולה, בלוד המגמה הפוכה, עם כמעט 400 עסקאות בשלושה חודשים זינוק של יותר מפי 10 לעומת שלושת החודשים הקודמים.
העיר לוד הולכת וגדלה, יש כיום הגירה חיובית של אוכלוסייה מגוונת וזוגות צעירים שרוכשים בכל העיר, בנופי בן שמן, גני איילון, אלישיב, וגני אביב (ובשנה הבאה בע”ה ייכנסו גם הפרויקטים הראשונים בהתחדשות עירונית במרכז העיר).
יש בלוד את כל המדדים החשובים למגורים, מיקום מרכזי, תעסוקה מגוונת, מוסדות קהילה וחינוך מתקדמים, עיר מתפתחת בקצב מואץ, וגם מחירים ברי השגה שמובילים את הצעירים שרוצים לגור במרכז הארץ, להגיע ללוד שמהווה אלטרנטיבה לכל ערי המרכז.
שמחתי לקרוא את הפרשנות שפורסמה בתקשורת, של דורון נמרוד, מנכ”ל ובעלים משותף בקבוצת רם אדרת, אחת הקבוצות וחברות הבנייה המובילות בישראל הפעילות בעיר לוד, שמעריך שהביקושים הגבוהים וכמות המכירות הגבוהה בלוד תימשך גם ברבעונים הבאים.
הביקושים הערים בלוד והיקף העסקאות, מבטאים בראש ובראשונה את האמון בעיר, של התושבים, של היזמים ושל המערכת הכלכלית וכמובן את המהפכה האדירה המתחוללת בעיר.
זהו היפוך מגמה ביחס לעשור שלפני.
כעת אנחנו בע״ה, על הנתיב הבטוח להמראה.

מתן חן
מתן חן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *