חפשו את בית חלומותיכם

מדוע משפחות צעירות בוחרות לגור בבאר יעקב

מדוע זוגות רבים ומשפחות צעירות בוחרים לגור בבאר יעקב?

גם אתם מתגעגעים לימים האלו? אותם ימים בהם היינו יורדים לשחק למטה עם החברים אחרי בית הספר, עד שאמא הייתה קוראת לנו לעלות הביתה לארוחת ערב. אין ספק שהקסם של פעם הולך ונעלם עם השנים, אבל למזלנו, יש מקום קסום אחד שנמצא ממש במרכז, שהילדים שלכם יוכלו לחוות בו בדיוק את זה – באר יעקב. אם אתם זוג צעיר שזה עתה התחתן, או שכבר הקמתם את התא המשפחתי שלכם, הבחירה היכן לגור היא ללא ספק בחירה משמעותית ומורכבת עבורכם. מדובר בבחירה שיש לה השלכות גם על עתיד ילדיכם, ולכן חשוב לעשות אותה בחוכמה.

בשנים האחרונות ניתן לראות כי יש עלייה גדולה מאוד בכמות המשפחות הצעירות והזוגות שבוחרים לגור בבאר יעקב. הסיבה לכך היא בראש ובראשונה סביבת המגורים הצעירה והאווירה החמימה והנעימה שנוצרה בעיר, בעיקר עבור משפחות עם ילדים קטנים. כמובן שמעבר לתחושת המשפחתיות, נעשים גם שיקולים כלכליים. למרות עליית המחירים המטורפת שחווה הנדל”ן בשנה האחרונה, זוגות צעירים ממשיכים לבחור בבאר יעקב, מהסיבה הפשוטה שהמחירים בה עדיין נוחים יותר ביחס למחירים המוצעים בערים הסובבות אותה.

סביבה צעירה ומיקום מושלם לגידול הילדים

אם יש דבר שחשוב במיוחד להורים צעירים, הוא לדעת שהילדים שלהם נהנים מהווי חברתי בגן ובבית הספר. בבאר יעקב גם אתם ההורים תוכלו ליהנות משכנים שיהפכו להיות חברים לחיים, ותוכלו להיות רגועים כי ילדיכם ייצרו קשרים חברתיים רבים. אם אתם מחפשים מקום נעים לגור בו, עם אוכלוסייה צעירה ברמה סוציו-אקונומית גבוהה, וחולמים על מקום שלילדיכם יהיה כיף לגדול בו, באר יעקב היא הכתובת המדויקת עבורכם. כדי למקסם את חווית המגורים בעיר, בכל שכונה תוכלו למצוא פארקים, גני ילדים, בתי ספר ומרכזים מסחריים עם סופר שכונתי, בתי קפה, גלידריות, מאפיות ועוד.

עוברים ממקום למקום בנוחות

באר יעקב היא עיר שנמצאת בצמיחה ובגדילה משמעותית בשנים האחרונות. צמיחה זו, הביאה יחד איתה להתקדמות גדולה ושגשוג של העיר במגוון פרמטרים. אחד מהפרמטרים האלה הוא כמובן התחבורה הציבורית. בבאר יעקב ישנה תחנת רכבת חדשה ונוחה שתקל על ההתניידות שלכם ממקום למקום, ובנוסף לכך תוכלו ליהנות מדרכי גישה נוחים במיוחד, גם בשעות הבוקר העמוסות.

אל תחכו שיהיה מאוחר מדי

במהלך שנת 2023 יוקם בשכונת האקליפטוס בעיר פרויקט ייחודי המשלב בין מגורים למסחר, מה שיגרום לעוד ועוד זוגות צעירים לעבור להתגורר בעיר המתפתחת. הפרויקט יכיל כ-3,500 מ”ר של משרדים, מסחר, תעסוקה ופנאי, ומספר בנייני מגורים בני 17-19 קומות. בהתאם לכך, השכונה צפויה להתאכלס בזוגות, משפחות ובעלי עסקים רבים, מה שעשוי להוביל לעלייה נוספת במחירי הדיור בעיר. אל תחכו שהמחירים ירקיעו שחקים, עשו כבר עכשיו את הצעד והבטיחו לעצמכם נכס נדל”ן שהערך שלו רק ילך ויעלה לאורך השנים.

חיים אור
חיים אור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *