חפשו את בית חלומותיכם

משכנתא

סלע השקעות ופיננסים בע”מ – מתאימים את המשכנתא הנכונה ביותר עבורכם.

ייעוץ, תכנון וניהול משכנתא לכלל המטרות בעלויות מינימליות ויעילות מקסימלית.

בחודשים האחרונים כולנו מרגישים את ההתייקרות בנטל ההלוואות בבטן הרכה של כולנו, הכיס…

ריבית הפריים שעלתה בחודשים האחרונים באופן חד מסביבת ריבית של 1.6% שפל כל הזמנים שנמשך כ-6 שנים לסביבת ריבית של 4.25%, שיא של 11 שנים!

עליית הפריים אמנם מורגשת חזק בקרב בעלי המשכנתאות הקיימות וכאלו שבתהליך משכנתא והסיבה לכך היא שמשכנתא היא אחת ההלוואות הגדולות שנבצע במהלך חיינו אבל השפעת ריבית הפריים לא מתייחסת רק למשכנתאות אלא לכל הלוואה שנגזרת מריבית זאת, הלוואת רכב, הלוואה שוטפת בחשבון ובעיקר המינוס(שהיא אחת ההלוואות היקרות ביותר בשוק, תבדקו).

מדוע בנק ישראל העלה את ריבית הפריים באופן חד כל כך כאשר הוא יודע שהדבר יקשה מאוד על משקי הבית של מעמד הביניים? תאמינו או לא, לא מדובר בקנוניה של בנק ישראל אלא ברצונו(ותפקידו) לרסן את האינפלציה שהיא הרסנית וגורמת לעליית מחירים מתמשכת בשוק בין השאר של מחירי הדירות שעלו בכ-18% בשנה החולפת.

בשנים הקרובות כאשר סביבת הריבית במגמת עליה עלינו כצרכנים נבונים לדעת לקחת בחשבון תרחישים נוספים כגון עליית ריבית נוספת, עליית מדד מחירים לצרכן, מדד תשומות הבניה(המשפיע על רוכשי דירות מקבלן) ולכן לא די בכך שנתכנן את ההוצאה המשפחתית לדיור בהתאם לריבית כיום אלא יש לקחת מקדם ביטחון למקרה שיתרחשו בשוק עליות נוספות ולהערך מראש לכל תרחיש.

טיפים מצוות סלע:

1.טרם רכישת דירה לקחת בחשבון את מלוא ההוצאות הנלוות לרכישה(מס רכישה, שכ”ט מתווך, עו”ד, יועץ משכנתאות, שיפוץ וכו), אתם לא רוצים להגיע למצב שבמהלך תהליך הרכישה יחסרו כספים שאותם נאלץ לקחת כהלוואות נוספות ולא מתוכננות תוך כדי תנועה ותחת לחץ.

2.להכנס לתהליך מוכנים עם התחייבויות מינימאליות, צמצום הלוואות ויתכן ואפילו לשקול דווקא להגדיל את היקף המשכנתא שפרוסה לתקופה ארוכה יותר וזאת ע”ח סילוק הלוואות לטווח קצר אשר אומנם קצרות יותר אבל בדרך כלל יקרות יותר הן בפן הריבית והן בפן ההחזר החודשי, התזרים הוא קריטי להמשך קיום משק בית בריא.

3.שילוב אפיקים סולידיים בתמהיל המשכנתא כגון קל”צ(קבועה לא צמודה) שאומנם יקרה יותר אבל תשאר ללא שינוי לכל אורך התקופה.

4.לא להבהל מכל שינוי ריבית, זכרו שבמשכנתא אנו רצים מרתון לתקופה של 25,20 ו-30 שנים, עוד יהיו שינויים רבים בדרך לשני הכיוונים.

5.ריבית הפריים, היסטורית ידעה שיעורים גבוהים יותר ועדיין זכרו, מרכיב הפריים ניתן לסילוק בכל עת, ללא קנסות ויתרת הקרן אינה צמודה למדד ולכן, יתרת הקרן תמיד תפחת במסלול זה שלא כמו במסלולים צמודי מדד.

6.תבצעו רכישה בהתאם ליכולות ולצורך שלכם ולא בהתאם לרצונות שלעיתים גורמים לנו לכוון גבוה מידי.

7.בחרו נכון בבעלי מקצוע טובים שידעו לנווט את הספינה מניסיונם הרב ולשמש עבורכם כעוגן בכל החלטה ובכל צעד בתהליך.

חברת סלע השקעות ופיננסים בע”מ מהוותיקות בענף, הוקמה במטרה לאפשר חיסכון מקסימלי

אנו בחברת סלע השקעות ופיננסים בע”מ נהיה לצידכם לאורך כל התהליך, נבנה יחדיו תמהיל מדויק, נלווה אתכם לכל התהליך המייגע הכרוך בביצוע המשכנתא כגון, בחירת שמאי, טיפול במסמכי השעבוד, ביטוחים וכמובן מול הבנקים לכל אורך התהליך ע”מ להפוך את החלום למציאות.

למה אנחנו? כי אנחנו אנשים של מספרים!

100 +

שנות ניסיון
במצטבר

₪ 8,000,000,000 +

שווי הלוואות
שבוצעו בחברתנו

10,000 +

לקוחות
מרוצים

והנתון החשוב מכל?
₪ חיסכון מצטבר של מעל 1,000,000,000
ללקוחות החברה!
“מקצוענות היא דבר קטן שעושה את ההבדל הגדול

סלע השקעות ופיננסים
סלע השקעות ופיננסים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *